Форум Степанівського МНВК

Форум Степанівського МНВК

"Не бійтесь заглядати на наш форум! Це пишний яр, а не сумне провалля!.." (майже Рильський ;) )"

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

У кого яке хоббі?
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    Форум Степанівського МНВК -> Наше дозвілля, хоббі, творчість
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Destino_O

ПовідомленняНаписане: середа лютого 06, 2013 11:42 am    Тема повідомлення: У кого яке хоббі? Відповісти цитуючи

Пишіть сюди: хто чим захоплюється))
Destino_O

ПовідомленняНаписане: середа лютого 06, 2013 11:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я, наприклад, захоплююсь автомобілями)) також дуже люблю раллі)) Рыцарь Коммандос Беее Пляж Рыцарь
Zinaida

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 07, 2013 1:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я люблю спорт і верхову їзду дивлюсь футбол вболіваю за УКРАЇНУ Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mashatretjk

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 08, 2013 1:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я люблю танцювати,це моє найулюбленіше заняття,я танцюю і в школі,і на танцях...також люблю вишивати хрестиком..і ще є інші захоплення,наприклад,вяжу фенечки...
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 11, 2013 10:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я люблю вишивати. і звичайно ХАРД-КОР
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 5:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я люблю аніме і вирізати з дерева. Може комусь здається, що це заняття не для дівчини, але я це люблю.
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 7:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не знаю здається і правда не дівоче заняття. хоча зараз доба емансипації і жінки зрівнялись в правах з чоловіками. навіть на водіїв багато дівчат навчаються.читала колись статтю, що навіть у відносинах жінки стали більш агресивними і часто ведуть себе як чоловіки. не хочу такою бути.
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так. я теж думаю, що жінка має залишатися жіночною. Зараз жінки багато в чому обходяться без чоловіків. Мені це не дуже подобається. Жінка має бути сильною, але жіночною
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 8:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а ще зараз багато дівчат і жінок ведуть себе неподобаюче. принаймні мені так здається. багато моїх знайомих старших подружок одразу зустрічаються з кількома хлопцями.ще й займаються чим попало. я не можу їх зрозуміти. чому вони ведуть себе як тварини? а де ж кохання?
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 9:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так це справжня проблема у наш час. Молоді жінки зовсім не піклуються про чистоту та кохання. Іноді мені стає бридко коли подружки розповідають чим займалися з хлопцями.
Догори
Zinaida

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2013 10:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в моєму оточенні є друзі які мають погані звички звісно це погано. Зараз молоді дівчата взагалі майже не тримають себе в руках мабуть не задумуються над тим що їм ще жити й виховувати дітей. Нерозумію їх!!!!!!
Догори
mashatretjk

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 01, 2013 1:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я також з тобою згодна,щодо дівчат..
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 08, 2013 10:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та і серед хлопців зараз багато планокурів з'являється, або таких, що лише погуляти хочуть.
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 02, 2014 1:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ага
от приїжджала восени провідати комбінат так стидно вимовити
один учень мастурбував біля туалету
Догори
Romchik Kuguk

ПовідомленняНаписане: четвер січня 19, 2017 11:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всім привіт я займаюсь футболом на цій неділі буде футбол всіх бажаючих запроршую в гімназію у спортзал там будуть проводитись змагання з футболу на 10:30.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Степанівського МНВК -> Наше дозвілля, хоббі, творчість Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі