Форум Степанівського МНВК

Форум Степанівського МНВК

"Не бійтесь заглядати на наш форум! Це пишний яр, а не сумне провалля!.." (майже Рильський ;) )"

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Шедеври наших учнів!!!
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    Форум Степанівського МНВК -> Гумор, привітання, побажання
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 5:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я також новенька! люблю смнвк. Серед викладачів найбільше подобається Людмила Олександрівна. Вона класна.
Embarassed
давайте дружити
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 5:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, Людмила Олександрівна доволі оригінальна людина. мені вона теж подобається. цікаво, вона любить хард кор?
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 6:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені здається, що в ній є щось хардкорне. Але якщо ти хочеш ти хочеш подружитися з людиною, яка любить хард-кор то підійди до Миколи Миколайовича - справжній поціновувач.
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 6:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не знаю. він якийсь тихий і тримається в стороні. а от людмила олександрівна доволі часто розказує цікаві історії які траплялись з нею
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 6:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а нам вона ще нічого не розказувала
але казала, що студентські роки найкращі
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 6:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А микола Миколайович пару разів включав, щось хардкорне, але мені не сподобалось бо то було щось сопливе... здається це називається скрімо

Змінено: Looooooooooool (вівторок лютого 12, 2013 9:03 pm)
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 6:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а я ніколи не чула щоб він щось слухав. цікаво, яка музика улюблена у Людмили Олександрівни? надіюсь вона не любить сопливий шансон або різних "Блестящих" чи попсу.хоча навряд чи вона виділяється оригінальними музичними смаками. ніколи не чула, щоб у неї щось путяще грало. можливо внеї комп слабий і не тягне нормальну музику. може у неї проблеми із звуковою картою?? Shocked
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 8:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а таке може бути зі звуковою картою? У мене старий комп'ютер і я боюсь, що у мене не буде відтворюватися нова музика. Може мені привезти комп'ютер в Степанівку на профілактику?
Догори
Looooooooooool

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 12, 2013 8:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила Олександрівна зможе його перевірити чи краще звернутися до Андрія Михайловича?
Догори
Zinaida

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2013 10:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та взагалі мені тут подобається, адже СМНВК - НАЙКРАЩИЙ і вчителя тут класні Улыбка Razz
Догори
milaya nyasha

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 08, 2013 10:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, вчителі в СМНВК просто шикарні
Догори
katerina.bova

ПовідомленняНаписане: середа березня 05, 2014 10:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Смеется Shocked LOL Victory Jokingly
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Степанівського МНВК -> Гумор, привітання, побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі